Výpis kanceláří pro makléře

RENOMIA, a. s.
Obchodní jméno
RENOMIA, a. s.
Ulice
Holandská 8
Město
Brno
PSČ
639 00
699002745
DIČ
CZ699002745
Číslo registrace
011163PM
Kraj
Jihomoravský kraj
Kontaktní telefon
+420 221 421 711
Fax
+420 222 720 855
E-mail
info@renomia.cz
WWW stránky
Kontaktní osoba
Jiřina Nepalová
Mobil
Pár slov o firmě

RENOMIA, a. s., je největší český nezávislý pojišťovací makléř poskytující od roku 1993 komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu pro průmyslové, obchodní společnosti a podnikatele a jejich zaměstnance. Servis zajišťuje více než 250 zaměstnanců na pobočkách po celém České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Bulharsku a v Rumunsku. Služby společnosti zahrnují vytváření optimálních pojistných programů, správu pojištění, zastupování klientů při likvidaci škod, mezinárodní služby a další. RENOMIA, a. s., má pojištění profesní odpovědnosti v nadstandardním limitu 500 mil. Kč. Je členem významné mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů Worldwide Broker Network (WBN) se sídlem v Londýně, která má partnery ve více než 70 zemích světa, 18 tisíc zaměstnanců a spravuje pojistné ve výši 25 miliard dolarů. Kvalitu služeb garantuje RENOMIA, a. s., kdekoli na světě.

Poskytované služby
malé a střední podniky
pojištění majetku občanů
pojištění velkých rizik
poradenství v řízení rizik
životní a úrazové pojištění
Služby v jazyku
čeština, deutsch, English, français, по русски
Členství
řádné
Zprostředkované pojistné (za posledních 6 let)

Seznam kanceláří

Na Florenci 15

Hlavní město Praha
110 00 Praha
+420 221 421 711
602 530 462
praha@renomia.cz
Ing. Ivo Matuška

Hroznová 13

Jihočeský kraj
370 01 České Budějovice
+420 386 321 814
739 385 173
ceskebudejovice@renomia.cz
Lucie Kvapilová

Holandská 8

Jihomoravský kraj
639 00 Brno
+420 511 126 050
602 733 974
brno@renomia.cz
Ing. Ivo Krajíček

Panenská 7

Jiný
811 03 Bratislava
00421 2 2092 1500
bratislava@renomia.sk

Hronská 1

Jiný
960 93 Zvolen
00421 45 533 26 80-1
421 915 768 065
zvolen@renomia.sk
Mgr. Mikuláš Gürtler

Popradská 56

Jiný
040 01 Košice
00421 55 79 79 791
421 915 713 322
kosice@renomia.sk
Ing. Henrich Ihnát

Madách Imre út 13-14

Jiný
H-1075 Budapest
0036 1 413 6856
0036 30 693 3834
budapest@renomia.hu
József Hegyi

Shipchenski prohod Blvd 65

Jiný
1574 Sofia
0035928704683
sofia@renomia.bg
Monika Minkova,MBA

Rumunská 655/9

Liberecký kraj
460 01 Liberec
+420 485 111 511
724 505 509
liberec@renomia.cz
Ing. Roman Gašpárek

Sokolská třída 26a

Moravskoslezský kraj
702 00 Ostrava
+420 555 140 200
606 749 602
ostrava@renomia.cz
Ing. Václav Kobliha

Wilsonova 7

Olomoucký kraj
750 02 Přerov
+420 581 219 477-8
602 736 873
prerov@renomia.cz
Ing. David Kocfelda

Pernerova 441

Pardubický kraj
530 02 Pardubice
+420 466 536 677
606 749 605
pardubice@renomia.cz
Ing. Jiří Mikulecký

Nádražní 14

Plzeňský kraj
301 00 Plzeň
+420 371 372 300
724 764 974
plzen@renomia.cz
Zdeňka Kováříková

Československé armády 1609

Ústecký kraj
434 01 Most
+420 412 432 901
734 260 132
most@renomia.cz
Luděk Pachman