Výpis kanceláří pro makléře

ITEAD a.s.
Obchodní jméno
ITEAD a.s.
Ulice
Masarykovo náměstí 1484
Město
Pardubice
PSČ
530 02
00485829
DIČ
CZ00485829
Číslo registrace
000036PM, 007704PA
Kraj
Pardubický kraj
Kontaktní telefon
466 513 112
Fax
467 402 140
E-mail
itead@itead.cz
WWW stránky
Kontaktní osoba
Ing. Václav Balihar
Mobil
777 165 169
Pár slov o firmě

Firma působí na pojistném trhu od svého založení v roce 1990 a vypracovala se na pojišťovacího makléře s celostátní působností.Jsme akciová společnost se základním kapitálem 10,3 mil. Kč. Klientelu naší firmy tvoří průmyslové, stavební a zemědělské podniky, města a obce, univerzity, školy a další subjekty. Jako nezávislý makléř spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami na našem trhu. Znalost pojistného trhu a nezávislost na jedné pojišťovně nám umožňuje vybrat pro klienta nejoptimálnější variantu krytí rizik, vyplývajících z jeho činnosti.

Poskytované služby
malé a střední podniky
pojištění majetku občanů
pojištění velkých rizik
pojišťovací a leasingové makléřství
poradenství v řízení rizik
životní a úrazové pojištění
Služby v jazyku
čeština, deutsch, English, français, по русски
Členství
řádné
Zprostředkované pojistné (za posledních 6 let)

Seznam kanceláří

Na Šmukýřce 911/15

Hlavní město Praha
150 00 Praha 5
+420 257 218 595
+420 777 165 216
praha@itead.cz
Ing. Jan Papež

Dvořákova 21

Jihočeský kraj
370 01 České Budějovice
+420 386 360 085
+420 777 165 269
strnad@itead.cz
Ing. Bohdan Strnad

Provazníkova 94 A

Jihomoravský kraj
614 00 Brno
+420 603 216 200
brno@itead.cz
Josef Šikula

Centrum Babylon, Nitranská 1

Liberecký kraj
460 12 Liberec
+420 485 251 415
+420 777 166 375
liberec@itead.cz
Ing. Aleš Smrkovský

Dolní Hejčínská 31

Olomoucký kraj
779 00 Olomouc
+420 585 207 224
+420 777 165 212
olomouc@itead.cz
Ing. Pavel Zmitko

Masarykovo náměstí 1484

Pardubický kraj
530 02 Pardubice
+420 466 513 112
+420 777 165 228
pardubice@itead.cz
Ing. Vladimír Zdráhal

Zarámí 4077

Zlínský kraj
760 40 Zlín
+420 577 220 744
+420 777 584 899
zlin@itead.cz
Ing. Martin Neubauer