English
Mapa serveru
Kontakt Vstup pro členy
Hlavní stránka
Zpravodajský portál o pojištění a pojistném trhu
Partner AČPM a ankety Pojišťovna roku
Zlatá koruna
AČPM je odborným partnerem soutěže Zlatá koruna
 
Členové AČPM
AČPM posiluje

Řady členů Asociace českých pojišťovacích makléřů v poslední době posílily tyto další významné makléřské firmy: ASTORIE a.s., ALCATON s.r.o., BOHEMIA BROKERS, s.r.o., Nobelia, s.r.o. a POMPA.CZ, s.r.o.

AČPM přijetím nových společností rozšířila svou členskou základnu na celkem 77 členů (z toho je 71 řádných a 6 přidružených).
„Ze vstupu těchto důležitých hráčů makléřského trhu máme velkou radost,“ komentuje posílení AČPM její předsedkyně Jiřina Nepalová. „Jen silná a početná Asociace má svou vážnost pro úspěšné jednání s orgány dohledu a regulace, ale i s jednotlivými pojistiteli a dalšími partnery, a může dobře hájit zájmy svých členů“, dodává předsedkyně AČPM.

Aktuální zprávy z pojistného trhu
Asociace českých pojišťovacích makléřů je profesním sdružením právnických osob s možností přidruženého členství i fyzických osob. Jejím posláním je ochrana společných zájmů členů a péče o spravdlivé uplatnění pojišťovacích makléřů na domácím pojistném trhu i v mezinárodním měřítku. Asociace dbá na zvyšování profesionální úrovně členů, na etické rozměry vykonávané profese a na posilování prestiže pojišťovacích makléřů.
Pojišťovna Roku

Podívejte se na videozáznam z našich akcí:

Jubilejní konference k 20. výročí založení AČPM (březen 2014)
Makléřské odpoledne a galavečer k vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku 2013 (květen 2014)
Asociace českých pojišťovacích makléřů, nám. W. Churchilla 2, 130 00 Praha 3, tel.: 603 200 088, e-mail: acpm@acpm.cz
Copyright © 2005 AČPM.   Všechna práva vyhrazena. | | Webdesign Comin.cz. | Powered by EPUS. | |