English
Mapa serveru
Kontakt Vstup pro členy
Hlavní stránka
Zpravodajský portál o pojištění a pojistném trhu
Partner AČPM a ankety Pojišťovna roku
Zlatá koruna
AČPM je odborným partnerem soutěže Zlatá koruna
 
Členové AČPM
21. ročník ankety Pojišťovna roku zahájen
  Praha, 23. září 2021Asociace českých pojišťovacích makléřů ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven a specializovaným portálem oPojištění.cz vyhlašuje již 21. ročník odborné ankety Pojišťovna roku.

Hodnocení v anketě bude probíhat až do 31. prosince 2021 na samostatných stránkách www.pojistovnaroku.cz. Hlasování se mohou zúčastnit všichni samostatní zprostředkovatelé registrovaní ČNB dle zákona 170/2018 Sb. Nejlepší pojistitelé získají ocenění v pěti hlavních kategoriích: Pojištění průmyslu a podnikatelů, Pojištění občanů, Autopojištění, Specializované a Životní pojištění. V rámci ankety bude již tradičně jmenována i  Osobnost pojistného trhu a oceněn Pojišťovací makléř roku. Osobní záštitu nad anketou převzal viceguvernér České národní banky Tomáš Nidetzký a generálním partnerem celé akce je opět auditorská a poradenská společnost KPMG Česká republika. Pokud to pandemická situace dovolí, slavnostní vyhlášení výsledků ankety se bude konat ve čtvrtek 25. května 2022 v Kongresovém centru ČNB v Praze.

Více o anketě, jejích pravidlech a výsledcích předchozích ročníků najdete na www.pojistovnaroku.cz

 
Aktuální zprávy z pojistného trhu
Asociace českých pojišťovacích makléřů je profesním sdružením právnických osob s možností přidruženého členství i fyzických osob. Jejím posláním je ochrana společných zájmů členů a péče o spravdlivé uplatnění pojišťovacích makléřů na domácím pojistném trhu i v mezinárodním měřítku. Asociace dbá na zvyšování profesionální úrovně členů, na etické rozměry vykonávané profese a na posilování prestiže pojišťovacích makléřů.
Pojišťovna Roku

Podívejte se na videozáznam z našich akcí:

Jubilejní konference k 20. výročí založení AČPM (březen 2014)
Makléřské odpoledne a galavečer k vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku 2013 (květen 2014)
Asociace českých pojišťovacích makléřů, nám. W. Churchilla 2, 130 00 Praha 3, tel.: 603 200 088, e-mail: acpm@acpm.cz
Copyright © 2005 AČPM.   Všechna práva vyhrazena. | | Webdesign Comin.cz. | Powered by EPUS. | |